T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / SELÇUKLU - Mehmet Nuri Küçükköylü İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Haz

Okulumuz İngilizce öğretmeni Sevim TELİS’in yabancı dil ağırlıklı dil sınıfı 7/A ile yürüttüğü Let the Show Begin adlı eTwinning projesi çalışmalarını tamamladı. Proje çalışmalarına Aralık ayında başlandı. Bu süre zarfında web araçlarıyla logolar tasarlama, İngilizce sunum, tiyatro ve şarkı etkinlikleri, e-kitap yazma gibi etkinlikler yapıldı. Bu etkinlikler öğrencilerimizin yabancı dil becerilerini geliştirmelerinin  yanı sıra, özgüvenlerini de geliştirmelerine katkı sağladı. Öğretmen ve öğrencilerimize yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz.

Haz

Geleneksel çocuk oyunları etkinliğini öğrencilerimizle gerçekleştirdik. Çalışmalarda emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz...

Haz

Öğrencilerimiz ÇEDES prıojesi kapsamında selçuklu merkez camisini ziyaret ettiler, Camimizde bizlere yardımcı olan çalışanlara ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz...

Haz

İmam Hatip Şenlikleri il çapında   yapıldı. Okulumuz öğrencileri ve öğretmenleri katıldıkları şenlikte okulumuzun tanıtımını yaptılar. Örnek olabilecek çalışmalarını sergilediler. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz...

Haz

Hedef LGS 2024 kapsamında 8 sınıf öğrencilerimiz Taşkent Atabey gençlik kampına katılmışlardır. Sınav öncesi motivasyonlarını artırmak hedeflenmiştir.

May

16 Nisan - 21 Nisan 2024 tarihlerinde Erasmus projesi kapsamında fransalı öğrenciler ve öğretmenleri okulumuzu ziyaret ettiler. Çok verimli çalışmalar yapıldı. Ayrıca birbirimizi ve kültürlerimizi tanıma fırsatı oldu. Çalışmalarda emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

May

15 Şubat - 23 Şubat 2024 tarihlerinde Erasmus projesi kapsamında romanyalı öğrenciler ve öğretmenleri okulumuzu ziyaret ettiler. Çok verimli çalışmalar yapıldı. Ayrıca birbirimizi ve kültürlerimizi tanıma fırsatı oldu. Çalışmalarda emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

May

Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 105.yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını öğrencilerimizle kutladık...

May

Okul aile birliğimizin düzenlediği kermesimizi yaptık. Kermeste bize destek veren tüm velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz...

May

İstanbul'da öldürülen öğretmenimiz İbrahim OKTUĞAN'ı  andık. Kendisinin anısına okulumuzun bahçesine fidan diktik. Kendisine Allahtan rahmet diler, kederli ailesine ve tüm öğretmen camiasına  başsaglığı ve sabır diliyoruz. 

Nis

23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramını kutladık...

Şbt

İl milli eğitim müdürlüğü din öğretimi müdürlüğü tarafından yapılan HEDEF LGS 2024 programına okul koordinatörümüz Rabia DUDU katıldı. Öğretmenimize çalışmalarından dolayo teşekkür ederiz.

Şbt

Okulumuzun 7. sınıf velilerine HEDEF LGS projesini tanıttık. Katılımlarından dolayı velilerimize teşekkür ederiz...

Şbt

Okulumuzun 7. sınıflarına dersi olan öğretmenlerimize HEDEF LGS projesi hakkında bilgi verildi. Toplantıya katılımlarından dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Şbt

Rehberlik servisimiz tarafından etkili ders çalışma yöntemleri konusunda öğrencilerimize seminer verildi. Rehberlik servisimize teşekkür ederiz.